Новини компанії

Як сформувати довіру до постачальника?

Всім привіт!
Ні для кого не секрет - неможливо будувати успішний бізнес з тими, на кого важко покладатись. Таким чином, сьогодні ми хочемо висвітлити важливе питання, яке ніколи не втратить своєї актуальності. Отже, на які критерії спиратись при виборі енергопостачальника та як сформувати довіру до нього?

✅Відгуки клієнтів. Ніхто не розкаже краще про сервіс компанії за клієнтів, які вже його отримують. Саме таким чином є змога дізнатися про те, наскільки якісно постачальник надає свої послуги, реагує на проблемні ситуації та виконує свої зобов'язання перед клієнтами.
Де шукати: у соціальних мережах компанії, на офіційному сайті, Google Maps
✅Рейтинг постачальників електроенергії. Так, експерти даної галузі оцінюють роботу постачальників за багатьма критеріями і на базі них створюють рейтинги постачальників електроенергії. Наприклад, можете звернути увагу на рейтинги від DiXi Group, які оновлюються раз на півроку.
✅Клієнти компанії. Дана інформація не завжди знаходиться у вільному доступі. Натомість, наприклад, Energy 365 має розділ на офіційному сайті, де вказані крупні клієнти компанії. Зазвичай це свідчить про високий рівень довіри з їх боку.
✅Активність компанії у мережі Інтернет, адже діджиталізація - те, що не дозволяє застрягти компанії на шляху до майбутнього. Погодьтесь, про більшість послуг, товарів та сервісів ми дізнаємося з Інтернету. Тому, якщо компанія активно взаємодіє зі споживачами у соцмережах, комунікує у месенджерах та має сучасний сайт - це багато може розповісти і про її підхід до бізнесу та клієнтоорієнтованість.
✅Консультації. Саме при особистому спілкуванні з фахівцями компанії ви можете поставити всі питання, які вас хвилюють, і отримати чітку відповідь на них. Підготуйте їх заздалегідь, запитайте про рекомендаційні листи від інших клієнтів компанії. Та не соромтесь ставити питання, адже саме від цього залежить успішність співпраці.

Сподіваємось, ця інформація стане вам у нагоді!
Ну а поки - завітайте до наших соцмереж та сайту, отримайте консультацію від наших фахівців. Ми будемо прикладати максимум зусиль для комфортної та надійної співпраці з вами!