Новини компанії

Чому не варто зволікати з оголошенням закупівлі на електричну енергію на наступний рік


Щороку уповноважена особа готує тендерну документацію для закупівлі електричної енергії задля забезпечення безперервного процесу електроживлення підприємства.

Для регламентації процесу постачання електричної енергії та захисту прав споживачів і постачальників затвердженні Правила роздрібного ринку електричної енергії (ПРРЕЕ) та ряд інших нормативно-правових документів.

Оскільки станом на сьогодні набули чинності шістнадцяті зміни до Постанови № 1178, уповноваженим особам слід ретельно підготувати тендерну документацію для зменшення ризиків оскарження закупівлі у разі проведення відкритих торгів з особливостями. Тому що оскарження чи безліч запитань від учасників можуть сповільнити процес проведення закупівлі або ж взагалі можуть призвести до її скасування. Законом з урахуванням Постанови № 1178 не встановлено обов’язку замовника складати та затверджувати річний план закупівель на підставі кошторису, фінансового плану, плану асигнувань, плану використання бюджетних коштів тощо, тому проводимо торги, попередньо зробивши моніторинг ринку, на очікувану вартість, зазначивши що закупівля проводиться для потреб 2024 року, і вже потім, за потреби, можна зменшити суму договору.

Тому, враховуючи вищезазначене, листопад - найкращий період для публікації закупівлі в умовах сьогодення.

Бажаємо вам вдалих закупівель та найкращих постачальників!