Новини компанії

Спільні зусилля для безпеки: Mines Advisory Group та Міністерство Енергетики України розпочнуть розмінування енергетичних об'єктів

Британська неурядова організація Mines Advisory Group (MAG) та Міністерство енергетики України об'єднали зусилля для розмінування енергетичних об'єктів та прилеглих територій. Меморандум про співпрацю було підписано в присутності Міністра енергетики України Германа Галущенка та державного секретаря з енергетичної безпеки та Net Zero Великої Британії Гранта Шаппса.

Ця ініціатива має велике значення для гуманітарних цілей та відновлення енергопостачання українським споживачам, особливо на територіях, які постраждали внаслідок бойових дій. Представники обох сторін планують спільно здійснити розмінування енергетичних об'єктів та навколишніх територій від вибухонебезпечних предметів, забезпечуючи безпеку та надійність енергопостачання України.

Міністр Герман Галущенко підкреслив важливість цього кроку, оскільки заміновані об'єкти ускладнюють процес відновлення енергетичної інфраструктури та можуть призвести до тимчасових відключень електропостачання. Грант Шаппс, державний секретар з енергетичної безпеки Великої Британії, підкреслив підтримку Великою Британією українського народу в його зусиллях захищати країну від агресії та відновлювати енергетичну інфраструктуру.

Меморандум також передбачає надання технічної допомоги та консультативної підтримки для проведення заходів з інформування про мінну небезпеку, технічного та нетехнічного обстеження і розмінування територій, створення безпечного середовища для соціально-економічного розвитку регіонів, які постраждали внаслідок бойових дій.