Новини компанії

Боротьба зі зміною клімату і енергетика в США

На початку нового десятиліття американські міста, штати і підприємства вже пройшли довгий шлях на шляху до скорочення викидів парникових газів, щоб допомогти впоратися з кліматичною кризою:


155 міст взяли на себе зобов'язання на 100% використовувати відновлювану енергію в масштабах всієї спільноти;


15 штатів, а також Вашингтон, округ Колумбія і Пуерто-Ріко, мають офіційні цілі щодо отримання 50% своєї електроенергії з чистих ресурсів;


підприємства виходять за рамки простого придбання відновлюваної енергії, вкладаючи кошти в акумулювання енергії, об'єднуючи зарядку електромобіля з відновлюваними джерелами енергії і зіставляючи споживання енергії з відновлюваними ресурсами на погодинній основі;


багато які з найбільших комунальних підприємств, які перебувають у власності інвесторів, поставили перед собою мету декарбонізації і взяли на себе зобов'язання по очищенню енергетичного переходу.


США мають намір скоротити шкідливі викиди на 25% нижче за рівень 2005 р. до 2030 р. Щоб перейти на більш стійку енергетику, міська влада повинна одночасно працювати над задоволенням муніципального попиту на енергію за допомогою поновлюваних джерел енергії, співпрацювати з жителями і діловими колами, щоб розширити доступ всього населення до чистої енергії, і подолати системні бар'єри, такі, як нормативні або ринкові.


ЕНЕРГЕТИЧНІ ТЕНДЕНЦІЇ В МІСТАХ США НА 2020 РІК:


1. Міста підпишуть безпрецедентні угоди про чисту енергію в масштабах комунальних підприємств.


В останні кілька років міста підписують всі більші угоди про покупку електроенергії (РРА) для поставок електроенергії від розробників відновлюваної енергії для муніципального та громадського використання.


2. Міста працюватимуть з підприємствами, щоб скоротити викиди вуглецю.


Багато міст вважають за краще починати перехід на екологічно чисту енергію, вирішуючи проблему використання енергії в муніципалітетах, яка знаходиться під контролем місцевого уряду.


3. Міста об'єднаються, щоб подолати бар'єри для чистої енергії.


Після того, як міста підписують зобов'язання по використанню екологічно чистої енергії і починають визначати варіанти збільшення використання відновлюваної енергії, вони часто стикаються з перешкодами у вигляді законів або нормативних актів, що виходять за межі міста, таких, як уряд штату. Щоб подолати ці перешкоди, міста почали об'єднуватися, щоб створювати коаліції для змін.


4. Міста вивчатимуть нові канали впливу на своє енергетичне майбутнє.


Міста все більше усвідомлюють вплив, який комунальні служби і державні регулюючі комісії мають на варіанти використання поновлюваних джерел енергії, доступні місцевим органам влади, тому деякі з них працюють разом для зміни регулювання. Міста також починають брати участь в регулюючих розглядах в державних комунальних комісіях.