Новини компанії

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» готується до запровадження повноцінного ринку електричної енергії!

З 1 липня 2019 року починають діяти балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг, ринок "на добу наперед" та внутрішньодобовий ринок, двосторонні договори.


Відповідно до пункту 14 розділу XVII«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», встановлено оператору системи передачі та оператору ринку не пізніше 18 місяців з дня набрання чинності цим Законом розпочати здійснення тестових операцій з купівлі-продажу електричної енергії на відповідних сегментах нового ринку електричної енергії.


10 жовтня 2018 року ДП «Енергоринок» за результатами аукціону у системі «PROZORRO» уклав договір з переможцем АТ «Сфера» (SFЕRA, a.s., Словацька республіка) на закупівлю послуг з впровадження підтримки (обслуговування) та надання права на користування програмним забезпеченням для функціонування ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.


З 15 січня 2018 року зазначений програмний комплекс було відкрито для тестування учасниками ринку електричної енергії.


ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» активно здійснює тестування операцій з купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на новому програмному комплексі оператора ринку XMtrade®/PXS, розробленому компанією SFERA,a.s.