Новини компанії

Якщо не працює сайт НЕК «Укренерго», де можна брати інформацію щодо профілей споживання та фактичні ціни за небаланси?

Як ми повідомляли раніше, НЕК «Укренерго» з міркувань безпеки закрила низку розділів сайту із чутливою для енергосистеми та ринку електроенергії інформацією.

Зокрема, це стосувалося таких розділів як «Балансуючий ринок та врегулювання небалансів» та «Статистичні дані» (Адміністратор комерційного обліку).

Таким чином, на сайті НЕК «Укренерго» неможливо отримати інформацію щодо профілей споживання електричної енергії споживачами групи Б в розрізі ОСР та до інформації про фактичні ціни небалансів.

Наразі усю необхідну для роботи інформацію учасники ринку можуть знайти в своїх особистих кабінетах в Системі управління ринку (MMS).

Профілі споживання групи Б можна знайти за шляхом: Балансування – Результати балансування – Компоненти балансування – Тип компонентів (Споживання).

Ціни небалансів можна знайти за шляхом: Розрахунок – Акаунти – Деталі акаунтів – Тип рахунку (Рахунок небалансу електричної енергії).

У разі необхідності отримання інформації з питань, що відносяться до компетенції АКО, можна звертатись за наступними контактами представників Укренерго: (073) 427-80-95 або (073) 427-81-33, або на електронну скриньку: datahub@ua.energy

Дякуємо, що читаєте наші новини. Разом ми сила, разом до перемоги.