Новини компанії

Зміни в закупівельному законодавстві через систему ProZorro

До постанови КМУ № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» знову внесено зміни.

09.04.2024 набули чинності двадцять другі зміни до Особливостей, затверджені постановою КМУ від 02.04.2024 № 385 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 і від 12 жовтня 2022 р. № 1178».

Даними змінами передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі.

Також внесено уточнення до строків оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів та строків подання тендерних пропозицій. Замовник оприлюднює оголошення про проведення відкритих торгів та тендерну документацію на закупівлю товарів, послуг не пізніше ніж за сім днів, на закупівлю робіт не пізніше ніж за 14 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Детальніше ознайомитись зі змінами пропонуємо в порівняльній таблиці.
Зміни до Постанови КМУ № 1178