Новини компанії

Прийняття законопроекту про відновлювану енергетику


Верховна Рада України не зможе прийняти законопроект № 3658 “Про внесення змін в деякі закони України щодо вдосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії із альтернативних джерел” перед початком парламентських канікул, так як 3-го липня депутати не проголосували за скорочення терміну його підготовки до другого читання. Законопроект передбачає зниження “зеленого” тарифу для сонячних та вітрових електростанцій.


Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії “Соколовський і партнери”, розповів, що тепер законопроект не вдасться прийняти на першій сесії. Відповідно до регламенту пропозиції та правки можна подати до 17-го липня, в останній день сесії. Законопроект можна розглянути на позачерговій сесії, так як питання стабілізації сфери відновлюваної енергетики є дуже важливим. Владислав Скоколовський вважає, що потрібно задіяти профільні асоціації для прийняття законопроекту в міжсесійний період.


Андрій Конеченков, голова правління Української вітроенергетичної асоціації, вважає, що затягування із прийняттям законопроекту може викликати дефолтний стан галузі та загрожує її подальшому розвитку.


Верховна Рада прийняла законопроект № 3658 у першому читанні.