Новини компанії

У січні-червні 2021 року Китай встановив сонячні електростанції потужністю 13,01 ГВт. Про це повідомило Національне енергетичне управління. У першому півріччі 5,86 ГВт сонячних станцій були встановлен

У січні-червні 2021 року Китай встановив сонячні електростанції потужністю 13,01 ГВт. Про це повідомило Національне енергетичне управління.

У першому півріччі 5,86 ГВт сонячних станцій були встановлені у житловому секторі і отримали державну субсидію.

Станом на кінець червня потужність сонячної електроенергетики у Китаї досягла 268 ГВт, що на 23,7% більше, ніж у аналогічний період минулого року.

Показники сонячної галузі виявилися вищими, ніж очікувалося, враховуючи зростання цін на фотоелектричну продукцію, викликане в останні місяці глобальною нестачею полікремнієвої сировини для сонячних панелей, і знаменують собою найбільший приріст у першому півріччі за три роки, з тих пір як Пекін оголосив у червні 2018 року про скорочення підтримки субсидій у спробі досягти паритету технологій зі звичайним виробництвом електроенергії.

Для порівняння: у першій половині 2019 року у Китаї було додано 11,65 ГВт сонячної енергії, а за аналогічний період минулого року - 10,15 ГВт.

Аналітики сонячної промисловості відзначають, що 292 ГВт потужності з виробництва енергії вітру, досягнутої у Китаї до кінця червня, ознаменували ще більш вражаюче зростання у річному обчисленні на 34,7% для технологій відновлюваної енергетики, оскільки загальний парк генеруючих потужностей у країні виріс на 9,5% - до 2,26 ТВт.

Галузеві експерти побоюються, що основна увага на найвищому рівні змістилася на вітроенергетику для реалізації національних амбіцій Китаю по нульовому рівню викидів вуглецю через недавнє зростання цін у ланцюжку поставок фотоелектричних приладів.

Тим не менш, ціна на полікремній, схоже, перестала зростати, і ціни на сонячні пластини і елементи почали знижуватися.