За його словами, перші електробуси на маршрутах громадського транспорту з'являться в столиці в найближчі два роки.
Планується, що цей транспорт замінить рухомий склад з дизельними двигунами на двох автобусних маршрутах: № 55 «Дарницька площа - станція метро« Палац спорту »та № 62« Ботанічний сад - Контрактова площа ».
Найближчим часом буде зроблено важливий крок у реалізації Києвом проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій та оголошена міжнародна процедура закупівлі перших електробусів для КП "Київпастранс". Очікується, що в залежності від перебігу відкритих торгів, місто придбає 17-20 електробусів і необхідні для їх роботи зарядні станції. Це будуть сучасні машини, які будуть відповідати всім вимогам інклюзивності », - сказав густіла.
Очікувані обсяги скорочення викидів парникових газів складуть 537 тонн СО2 на рік.
«Важливо, що закупівля електроавтобусів буде здійснюватися в рамках Кіотського протоколу, тобто це безповоротна допомога», - сказав заступник голови КМДА.