Новини компанії

Ключове завдання Міненерго підготуватись на 100% до опалювального сезону в найближчі тижні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 28 вересня провів селекторну нараду з головами обласних військових адміністрацій щодо готовності паливно-енергетичного комплексу об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери, а також транспортної інфраструктури до проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023р, повідомила пресслужба Кабінету Міністрів України.

«Всі готуються до найважчого опалювального сезону. Вдячний областям за рівень підготовки, який на сьогодні складає вже понад 88%. Уряд зі свого боку продовжує працювати над забезпеченням енергоресурсів. Наразі маємо майже 14 млрд куб м газу та 2,2 млн тонн вугілля», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що ключове завдання для Міністерства енергетики, Міністерства розвитку громад та територій і відповідальних органів на найближчі тижні — вийти на 100% готовності до опалювального сезону.

Міністр енергетики Герман Галущенко відзначив, що на початок опалювального сезону заплановано накопичити 14,5-15 млрд куб м. Крім того, є домовленості щодо імпорту певного об’єму газу для створення резервного запасу. У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів повідомили, що на цей опалювальний сезон планується реалізувати 5 млн куб м дров.