Новини компанії

«Оператор ринку» отримав наглядову раду

Міністерство енергетики України призначило членів наглядової ради АТ «Оператор ринку».
Про це 2 січня повідомили в Міністерстві енергетики.

«Наказом Міністерства енергетики України призначено членів наглядової ради АТ «Оператор ринку» та затверджено персональний склад наглядової ради. Документ прийнято відповідно до Законів України «Про управління об’єктами державної власності», «Про акціонерні товариства», низки постанов Кабінету Міністрів України, Положення про принципи формування наглядової ради АТ «Оператор ринку», затвердженої наказом Міненерго, та з врахуванням протоколу засідання Комісії з формування пропозицій до складу Наглядової ради АТ «Оператор ринку» від 16 грудня 2022 року», - повідомляє Міненерго.

Як вказали в «Операторі ринку», членами НР стали польський інвестиційний банкір, представник бізнесу в Європейській комісії Лукаш Дзеконський, представниця менеджменту скандинавської біржі Nord Pool Ліна Масюлієне та українська правниця Юлія Житник. Представниками держави обрано Олену Ковальчук, котра має багаторічний досвід роботи над реформою корпоративного управління, та Дмитра Олефіра, що працює в галузі електроенергетики України з 1998 року.

Як повідомлялося, «Оператор ринку» став акціонерним товариством у грудні 2021-го року, що запустило процес корпоратизації компанії.