Новини компанії

США планують посилити кібербезпеку електроенергетичної інфраструктури

Міністерство енергетики США оголосило про 100-денний план щодо посилення кібербезпеки електроенергетичної інфраструктури країни повідомляє Інтерfакс.


"Сьогодні міністерство енергетики оголошує 100-денний план, щоб поліпшити кібербезпеку інфраструктури електропостачання нашої країни", - йдеться в заяві міністерства енергетики, опублікованому американськими ЗМІ.


План передбачає співпрацю міністерства енергетики, приватних компаній і агентства з кібербезпеки й інфраструктурної безпеки.


Об'єкти енергосистеми США не раз страждали від кібератак. Вашингтон вважає, що за деякими з цих атак стоять російські хакери.


Так, минулого тижня США ввели санкції проти шести російських технологічних компаній у відповідь на "передбачувані неправомірні дії", включаючи кібератаку на IT-компанію SolarWinds. Йдеться про злом систем ряду американських відомств, включаючи Міненерго.


У Службі зовнішньої розвідки (СЗР) назвали заяви Вашингтона про причетність служби до кібератаки на SolarWinds "маренням". Глава Служби зовнішньої Росії Сергій Наришкін назвав звинувачення США на адресу очолюваного ним відомства проявом нечесної конкуренції з боку американських спецслужб.