Новини компанії

Столичні ТЕЦ буде більш е виробляти електроенергії на випадок НС

Щоб у Києві не було загроз із постачанням електроенергії ТЕЦ забезпечили додаткове виробництво електрики, сказав під час брифінгу заступник голови КМДА з житлово-комунальної інфраструктури Петро Пантелєєв.

«Ми зробили чіткий план роботи підготовки до можливих надзвичайних ситуацій чи загроз надзвичайних ситуацій. Ми робимо конкретні кроки та заходи щодо безпеки. Перше, це, звичайно, стабільна життєдіяльність, а це стабільне енергопостачання міста, житла, об'єктів інфраструктури, об'єктів життєзабезпечення. А головне – це наші лікарні, там, де є апарати штучного дихання. Тому ми знайшли можливість сьогодні роботи наших ТЕЦ на додаткове виробництво електроенергії», - сказав Пантелєєв. У Києві зараз додатково працюють три-чотири блоки.

«Ми виробляємо достатньо електроенергії, щоб у місті не було жодних загроз в енергопостачанні. Маємо в управлінні комунальні ТЕЦ, і у спільній партнерській роботі з «Укренерго» вдалося на такий режим вийти, при цьому не завдаючи шкоди господарській діяльності наших підприємств. За останній місяць ми виробили додаткові 700 мегаватів електроенергії», — сказав Панетелев.