Новини компанії

Молдова планує закуповувати у «Енергоатому» 30% власних потреб в електроенергії у червні

Молдова планує закуповувати близько 30% власних потреб в електричній енергії у червні в української атомної компанії «Енергоатом», інші частину покриватиме Молдовська ДРЕС.

Середньозважена ціна електроенергії для Молдови на червень становить 65,03 $/MWh.
Про це повідомив Андрій Спіну, віце-премʼєр-міністр Молдови, міністр інфраструктури у власному Telegram-каналі.

«Хочу повідомити про останні рішення щодо ситуації з електропостачанням на червень. «Енергоком» продовжив контракт ще на місяць за ціною 59,90 $/MWh з МолДРЕС. Крім того, «Енергоком» підпише з «Енергоатомом» (українською державною компанією) контракт на постачання електроенергії на 30%. Середньозважена ціна електроенергії на червень становитиме приблизно 65,03 $/MWh», - вказує Спіну.

Раніше, до Молдови постачало електроенергію «Укргідроенерго», відповідно до нерівномірного графіку, узгодженого з Energocom та Moldelectrica. В компанії такі поставки називали «тестовими».
«Укргідроенерго» у травні викуповувало перетин для поставок у Молдову на добових аукціонах. На червень гідрогенеруюча компанія викупила тільки на 1.06.

За результатами добових аукціонів з розподілу пропускної спроможності на напрям UA-MD на 2 та 3 червня, жодна компанія не викуповувала перетин.