Новини компанії

ПРО ТЕ, ЯК НА ПРАКТИЦІ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ РИНОК ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ГОВОРИЛИ НА СЕМІНАРІ В ЗАПОРІЖЖІ

17 липня 2019р., у м.Запоріжжя, відбувся семінар-практикум «Практичні питання застосування основних положень Закону України “Про ринок електричної енергії», співорганізаторами якого виступили Український Національний комітет міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE), Запорізька обласна державна адміністрація та ТОВ "ЕНЕРДЖИ 365" в якості експерта у сфері енергетики.


Семінар було спрямовано на обговорення та роз’яснення широкого кола питань практичного застосування положень Закону України “Про ринок електричної енергії», що вступив у дію з 1 липня 2019 р., у середовищи зацікавлених запорізьких підприємців з різних галузей та бюджетних установ.


У роботі семінару, який викликав жвавий інтерес серед запорізьких підприємців, прийняли участь команда фахівців Запорізькой облдержадміністрації під керівництвом заступника голови п.Андрія Антонова та велика група експертів ICC UKRAINE на чолі з Віце-Президентом п.Олександром Андріановим.


Окрім огляду основних положень нового Закону, під час семінару-практикуму було надано аналіз та практичні рекомендації щодо роботи на ринку електричної енергії з урахуванням попередніх підсумків його функціонування на протязі перших двох тижнів.


Під час змістовних доповідей експретів, у ході жвавих та конструктивних дискусій, учасники семінару мали можливість отримати численні відповіді на питання, що їх цікавлять, провели індивідуальні переговори з фахівцями практиками роботи на ринку електроенергії, висловили своє бачення щодо необхідного корегування та уточнення окремих положень Закону.