Новини компанії

Щорічне видання «Моніторинг світових енергетичних проблем»

«Моніторинг світових енергетичних проблем 2020» був виданий 26-го лютого і представлений під час офіційної зустрічі секретаря Всесвітньої Енергетичної Ради та виконавчого директора доктора Ангели Уілкінсон і професора Клауса-Дітріха Борхардта, заступника Генерального директора в Генеральному директораті енергетики у штаб-квартирі Європейської комісії в Брюсселі.


Видання «Моніторинг світових питань енергетики» надає унікальну інформацію про те, що енергетичні лідери визначають як свої критичні непевності та пріоритети в цьому році.


На основі 11-го щорічного опитування та аналізу понад 3000 відповідей на опитування від енергетичних лідерів у 104 країнах Всесвітня рада з питань енергетики визначила основні тенденції та пункти порядку денного, які мають відношення до нових енергетичних розробок у різних регіональних системах. Основні моменти цьогорічного опитування:


- Макроекономічні та геополітичні питання є ключовими критичними непевностями.


- Технологічні інновації визначають більшість пріоритетів у діях.


- Самостійність випереджає регіональну інтеграцію як ключовий стимулятор енергетичної безпеки.


У цьому році видання також надає різні точки зору по відношенню до енергетичного переходу. Доктор Анжела Вілкінсон прокоментувала: "Необхідність залучення громад та суспільства до розвитку енергетичних систем та енергетичного переходу стає все гострішою. Ми намагаємося вийти за межі енергетичного сектору для залучення нових та нетрадиційних лідерів енергетичного переходу».


Моніторинг світових енергетичних проблем 2020 визначає змінні структури пов'язаних питань, що впливають на розвиток енергетичних систем та енергетичний перехід на регіональній та глобальній основі. Одні з ключових тенденцій та тем, які з'явилися під час відстеження цих

проблем, а також опитування окремих споживачів:


- 2020-ті роки можуть стати десятиліттям споживача.


- Споживання та зберігання вугілля набуває все більшого значення в нафтовій і газовій промисловості.


- Хоча думки в усьому світі різняться, ядерна енергетика залишається важливою в Європі.


Доктор Анжела Вілкінсон також зазначила, що щорічний моніторинг - це унікальний інструмент для спільного розуміння проблем, пов'язаних із впровадженням і прискоренням темпів. розробки та переходу в нових енергетичних системах.


Моніторинг - щорічне опитування щодо ключових викликів та можливостей, з якими стикаються енергетичні лідери у всьому світі в управлінні та формуванні енергетичного переходу. Допомагає визначити світову енергетичну програму та її розвиток у часі. Він забезпечує високий рівень сприйняття того, що є проблемами критичної непевності, на відміну від тих, які потребують негайних дій. Це важливий інструмент для розуміння складного та невизначеного середовища, в якому мають працювати енергетичні лідери.