Новини компанії

Балансуюча група «Energy 365»

Небаланси – дуже гостра тема для усіх постачальників електроенергії. Споживачі мають точно прогнозувати та коригувати своє споживання, натомість більшість клієнтів забувають або навмисно не роблять цього. В результаті постачальники втрачають свою маржу, купуючи або продаючи електроенергію на балансуючому ринку.


Як зменшити витрати на небаланси?

Важливо зрозуміти: чим більше клієнтів у постачальника, тим більш взаємовигідна внутрішня балансуюча група. Адже обсяги споживачів постачальника балансують між собою всередині компанії.


Участь в балансуючих групах – об’єднаннях постачальників після укладання договору про співпрацю з метою врегулювання небалансів. Щоб більше зменшити небаланс, гарним рішенням є участь у балансуючої групі з компаніями електропостачальників. Тільки одна компанія з балансуючої групи виступає стороною, що відповідає за баланс.

Це яскравий приклад ситуації win-win, де всі учасники групи виграють від участі. Завдяки балансуючій групі, нема потреби перекладати збитки від небалансів на своїх споживачів, підвищуючи їх лояльність.


Учасники нашої балансуючої групи отримують:

  1. Генерацію у складі балансуючої групи;
  2. Якісні, прозорі розрахунки з аналізом отриманої економії;
  3. Своєчасний білінг і чітко прописані бізнес-процеси по роботі в балансуючій групі;
  4. Консалтинг команди професійних енергоменеджерів по балансуванню для мінімізації збитків всередині компанії й в складі балансуючої групи;
  5. Низьку вартість участі;
  6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його потреб в балансуванні.