Новини компанії

Електроспоживання у 2020 р.

Промислове споживання електричної енергії повернулося на той же рівень, який був до кризи, однак скоротилося на 7.8% споживання малого та середнього бізнесу.


За листопад цього року промисловість України спожила електроенергії лише на 0.6% менше, ніж за аналогічний період минулого року (4 млрд 118 млн кВт*год та 4 млрд 143 млн кВт*год відповідно).


У листопаді цього року сумарне споживання електроенергії в Україні було всього на 0.4% меншим, ніж за аналогічний період минулого року (на 45 млн 900 тис кВт*год). Сумарний обсяг споживання у листопаді склав майже 10 млрд 187 млн кВт*год.


Згідно оперативних даних компанії “Укренерго”, найбільше зросло споживання у виробництві будматеріалів (+6.5%) і металургії (+2%). Найсуттєвіше зниження споживання відбулося у машинобудуванні (-11%), транспорті (-10%), у непромисловій групі споживачів серед малого та середнього бізнесу (-7.8%).


Сумарне споживання електроенергії із початку року складає майже 105 млрд 900 млн кВт*год (на 3.1% менше, ніж за аналогічний період минулого року).


За результатами споживання із початку року зберігається загальне зниження електроспоживання, із тенденцією до зростання у хімічній і нафтохімічній промисловості, і до зниження — у непромислових і комунальних споживачів та у транспорті.