Новини компанії

USAID закупив 57 когенераційних установок для громад України

Для стабільного тепло- та енергопостачання в зимовий період USAID закупилв 91 когенераційну установку для 32 міст України та двох університетів. На сьогодні вже доставлено 57 таких установок потужністю від 50 кВ до 1500 кВ, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури (Мінвідновлення).

Допомога надається в рамках Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ) USAID. Співпраця є частиною заходів у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між USAID ПЕБ та Мінвідновлення, підписаного в листопаді 2023 року.

Завдяки цим установкам теплопостачальні підприємства зможуть генерувати додатково 56,5 МВт електричної енергії для власних потреб та забезпечать теплом близько 1 млн громадян та 960 об’єктів соціальної сфери – школи та лікарні, а також інші об’єкти місцевої критичної інфраструктури, зокрема водоканали, кажуть у Мінвідновлення.

Як повідомлялось раніше, у березні президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо розвитку в країні високоефективного комбінованого виробництва теплової та електричної енергії – когенерації.