Новини компанії

На шляху до нового ринку електричної енергії

21 березня представники ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» брали участь у семінарі для учасників ринку електричної енергії за участі представників розробника програмного забезпечення платформи балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг Market management system (MMS) — консорціуму компаній IP Systems Zrt. (Угорщина) и Smart Technologies (Австрія).


За інформацією ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО», вберезні в межах платформи MMS було інстальовано Підсистему формування та подання графіків учасників ринку та функції Адміністратора розрахунків щодо реєстрації учасників. Тому цього разу темою навчання стала процедура реєстрації в реєстрі учасників ринку, яка має розпочатися 1 квітня 2019 р., а також формування, подання та реєстрація графіків в сегменті двосторонніх договорів та графіків фізичного відпустку та відбору.


Слід зазначити, щона сайті Укренерго в розділі Новий ринок—Імплементація (https://ua.energy/novyj-rynok-e-e/implementatsiya/)опубліковано форми заяви на реєстрацію учасника ринку та на подання додаткових відомостей для реєстрації. 


Крім того, представниками ДП «НЕК «УКРЕНРГО» опубліковано на сайті графік консультацій та навчань учасників ринку щодо роботи в програмному забезпеченні для нового ринку.


Раніше виконавчий директор компанії "IP Systems" Акос фьюз і керуючий директор Smart Tech Герхард Бенкендорф повідомляли, що учасники ринку не такі активні, як в інших країнах.


При цьому, на семінарі 21 березня було досить багато учасників ринку електричної енергії, адже це перший масштабний семінар такого роду.


ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» і в подальшому буде активно брати участь у навчальних семінарах по новим сегментам функціонування ринку електричної енергії для того, щоб співпрацювати зі своїми споживачами на рівні кращих європейських енергетичних компаній.