Новини компанії

"Укренерго" заявляє про відновлення енергоживлення майже по всій Україні

"Стабілізовано енергоживлення західних областей, майже повністю відновлено енергопостачання у Харківській області. Відновлювальні роботи на Київщині та у центральних областях тривають", – повідомила у вівторок вечері пресслужба "Укренерго".
11 жовтня ворог знову здійснив ракетну атаку на енергетичну інфраструктуру на заході та сході України. Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" та обленерго застосували резервні схеми живлення та не втратили рівень споживання в цих регіонах.
Ввечері у вівторок у Києві та центральних областях знову застосовувались обмеження споживачів, але вдень вдалося обійтися без них. Також застосовувати примусові обмеження споживання довелось у Харківській, Полтавській та Сумській областях. У Львівській області нестабільно працювали чотири електропідстанції, у Львові спостерігалися проблеми зі стабільним електропостачанням.
Введення таких заходів пов’язано з необхідністю розвантажити енергетичну інфраструктуру для швидкого проведення відновлювальних робіт. Графіки аварійних відключень, які можуть тривати більше двох годин, публікуються на сайтах регіональних компаній – обленерго.
"Укренерго" подякувало українцям за те, що вони знизили споживання, щоб допомогти подолати наслідки руйнувань.
За даними міністра енергетики України Германа Галущенко, за два дні близько 30% енергетичної інфраструктури України було вражено російськими ракетами.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, зокрема, повідомив, що у понеділок, 10 жовтня, через ракетні обстріли було знеструмлено 3,9 тис. населених пунктів. Станом на другу половину дня 11 жовтня світло повернулося у 3,8 тис. населених пунктів.
Голова уряду закликав громадян скоротити споживання електроенергії в години пік – з 17:00 до 23:00.
Як повідомляла "Українська енергетика", станом на ранок 11 жовтня більше 300 населених пунктів у Київській, Львівській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях залишалися знеструмленими в результаті масованих обстрілів 10 жовтня.