Новини компанії

"Енергоатом" найближчим часом представить нову стратегію продажів на РДД

НАЕК "Енергоатом" для більш ефективної участі в ринку двосторонніх договорів (РДД) планує вдосконалити свою торгову стратегію, впровадивши клієнтоорієнтовану політику продажів. "Учасникам ринку буде запропонована зрозуміла, довгострокова і взаємовигідна торгова стратегія з планом-графіком проведення аукціонів, оновлена лінійка продуктів і очікувані цінові індикативи на середньо- та довгострокову перспективи", - повідомляється на сайті компанії.

При цьому в НАЕК посилаються, зокрема, на лютневі рекомендації Антимонопольного комітету України (АМКУ) Міністерства енергетики забезпечити рівний доступ учасників до покупки е / е на двосторонніх договорах шляхом обмежень щодо укрупнення лотів.

Керівник пресцентру "Енергоатому" Леонід Олійник зазначив, що "НАЕК зацікавлений в максимально короткі терміни підготувати стратегію, і вона буде публічно представлена ​​найближчим часом".

"Енергоатом" також готовий розглядати всі пропозиції по формуванню оптимального продукту.

У компанії вважають за необхідне більш ефективно використовувати можливості РДД, "як єдиного стабільного сегмента ринку е / е", вказуючи при цьому на зрозумілі та відпрацьовані правила проведення аукціонів, невелика кількість випадків невиконання зобов'язань, об'єктивне ціноутворення.

Разом з тим в НАЕК наголошували, що нинішня ситуація на ринку "на добу вперед" (РДН) є "не першим і НЕ останнім кризовим явищем" і має штучне походження.

Водночас різкі та багаторазові зміни цін на РДН в поточному році унеможливлюють планування фінансової та інвестиційної діяльності виробників.