Новини компанії

"Укренерго" знову попросило аварійну допомогу зі Словаччини через аварії на ТЕС

Системний оператор НЕК "Укренерго" 11 листопада вкотре попросив аварійну допомогу зі Словаччини потужністю 100 МВт електроенергії для підтримки частоти в Бурштинському енергоострові у години вечірнього піка споживання з 17 години. Причиною стало аварійне відключення двох енергоблоків на ДПЕК Бурштинська ТЕС.

Водночас пресслужба "ДТЕК Бурштинської ТЕС" підтверджує, що сьогодні о 04:14 було відключено від мережі енергоблок №9 через нориці у 3-му газоході котла, а о 08:24 було відключено від мережі енергоблок №4 через нориці у шахті котла. На підприємстві запевняють, що ремонтні бригади вже розпочали усунення зауважень. У роботі на ТЕС залишаються енергоблоки №5, 6, 7, 8 та 10.

Станом на 13.00 11 листопада з 12 енергоблоків Бурштинської ТЕС, за даними Укренерго, 4 знаходяться в аварійному ремонті, ще 3 знаходяться в поточному ремонті.

Це вже другий випадок надання аварійної допомоги зі Словаччини з початку листопада та дев'ятий випадок за останні 12 місяців. Також через аварійне відключення енергоблоків Бурштинської ТЕС аварійну допомогу потужністю 100 МВт було надано 2 листопада.

У той же день було надано аварійну допомогу з Білорусі потужністю 500 МВт в Об'єднану енергосистему України (ОЕС).