Новини компанії

ВАЖЛИВО! Елекроенергія в січні 2019! Як отримати.

Шановні Споживачі!


Повідомляємо Вас про необхідність оперативних дій з метою отримання електричної енергії з 01.01.2019 року на вигідних для Вас умовах.


Як відомо, згідно абз.9 п.13 Розділу XVIIЗакону України «Про ринок електричної енергії» (далі - Закон) непобутові споживачі, яким на день набрання чинності цим Законом здійснював постачання електричної енергії постачальник за регульованим тарифом, мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії споживачу не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності цим Законом (Закон набрав чинності 11.06.2017 року).


У разі ж необрання споживачем нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Законом постачання електричної енергії такому споживачу здійснюється постачальником «останньої надії».


При цьому ціна електричної енергії постачальника «останньої надії» в середньому на 30 % вищеза ціну звичайних постачальників електричної енергії, в тому числі за середню ціну ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365».


З метою отримання електричної енергії в січні 2019 року, Вам необхідно обрати постачальника електричної енергії та укласти з ним договір вже до 10.12.2018 року. Це пов’язано, в тому числі, з тим, що згідно чинного законодавства та чинних договорів постачальників електричної енергії з ДП «Енергоринок», заявки на необхідний обсяг електричної енергії подається за 6 робочих днів до 19 числа місяця, що передує місяцю постачання.


Таким чином, якщо договір буде укладений після 10 грудня, то постачальник не зможе замовити необхідний Вам обсяг електричної енергії. У цьому випадку, постачання електричної енергії у січні 2019 року буде здійснюватися Вам постачальником «останньої надії». 


Поспішайте зараз, аби не переплачувати в січні 2019 року!