Новини компанії

Україна готується прийняти 7 суден із вугіллям, відключень електроенергії не буде - Володимир Зеленський

Україна успішно долає ситуацію, що склалася в енергетичній сфері, з дефіцитом вугілля, заявив президент України Володимир Зеленський. "Недоліку не буде, а буде 7 кораблів "панамакс", які вже прямують і прибудуть до українських портів найближчим часом", - сказав Зеленський у відеозверненні, поширеному в соцмережі Facebook понеділок.

За словами президента, вугілля, яке буде доставлено морським шляхом, повністю закриє потреби в енергетичній сфері до кінця року. У разі потреби буде повністю закрито потребу до кінця всього опалювального сезону.

Зеленський також зазначив, що перед зимою держава підготувала атомну енергетику, яка працюватиме на повну потужність після розширення парку реакторів.

"За останні тижні запущено два додаткові блоки – на Рівненській та Запорізькій АЕС. Ще один блок Запорізької АЕС буде запущено до кінця листопада", – повідомив глава держави.

При цьому Зеленський спростував інформацію про можливі відключення енергопостачання у країні.

Він підкреслив, що "держава нікого не залишить без світла та тепла". "Тут теж все просто, попри те, що все не просто у світі, який справді переживає енергетичну кризу", – додав Зеленський.