Новини компанії

Зростання потужностей відновлюваної енергетики

Згідно даних системного оператора, національної енергетичної компанії “Укренерго”, об 11-й годині 26-го березня задіяні потужності електричних станцій, які працюють на відновлюваних джерелах, в загальному енергетичному балансі становила 3.38 ГВт та перевищила у 1.4 рази потужність блоків теплових електростанцій.


Об 11:00 було досягнуто максимальної генерації з відновлюваних джерел за 26-е березня. Атомна генерація працювала на потужності 10.03 ГВт, теплоелектроцентралі — на потужності 2 ГВт. Гідроелектростанції та гідроакумулювальні електростанції працювали із потужністю 100 МВт, воду у верхні водойми гідроакумулювальних електростанцій закачували на потужності 787 МВт, споживання склало 16.6 ГВт.


Генерація із відновлюваних джерел є важливою складовою у балансі електричної енергії, а також впливає на ринки, зокрема, на ринок “на добу наперед”. Про це свідчать дані учасників ринку.


Роман Сутченко, заступник генерального директора з продажу на оптових ринках у компанії “Енергоатом-Трейдинг”, повідомив, що генерація з відновлюваних джерел електроенергії забезпечила покриття 69% попиту.