Новини компанії

Укренерго звинувачують у боргах та завданні збитків

Відокремлений підрозділ “Енергоатом-Трейдинг” звинувачує національну енергетичну компанію “Укренерго” в заборгованості перед ним в розмірі 92 млн грн, а ТОВ “ДТЕК “Східенерго” та приватне акціонерне товариство “Укргідроенерго” - в заподіянні збитків у розмірі майже 99 млн грн, про що йдеться в обгрунтуванні до рішення “Про проведення позапланової перевірки” Національної комісії з державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, що буде розглянуто 17-го січня.


“Укргідроенерго” у своєму зверненні пояснює, що використання команд, не передбачених в Правилах ринку команд “З операційної безпеки” за вересень 2019 р. спричинило фінансові втрати в розмірі як мінімум 35 млн грн.


За ствердженням компанії “Східенерго”, той факт, що “Укренерго” надала неправомірні команди щодо розвантаження в період з 24-го жовтня до 6-го листопада, викликав зменшення відпуску електричної енергії на 103 млн кВт*год та збитки в майже 64 млн грн.


Як повідомляє в листі “Енергоатом-Трейдинг”, через небаланси електроенергії компанія “Укренерго” має перед підприємством борг в розмірі 92 млн грн.


Департамент ліцензійного контролю пропонує провести виїзну позапланову перевірку в “Укренерго” для з’ясування дотримання умов діяльності з передачі електроенергії.