Новини компанії

​​Які існують сценарії проходження опалювального сезону цієї зими?

Проходження опалювального сезону десь на 95% залежить від обстрілів, зазначив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький

Оптимістичний сценарій. Обстрілів немає або вони мають обмежений ефект. Відключень практично немає або вони локальні. Ми проходимо зиму ресурсами власної генерації та імпорту. Імпорт можливий в обсязі до 1,2 ГВт потужності, це більше за атомний блок.

Песимістичний сценарій. Масштаб ракетних і дронових атак такий, як минулоріч. Великі пошкодження мереж і електростанцій. Можуть бути перерви в енергопостачанні. Ми будемо використовувати резервні схеми живлення споживачів та відновлювати все після пошкоджень.

Він також розповів про будівництво захисних споруд для енергооб'єктів магістральних мереж. «На усіх об’єктах, де має бути споруджено захист, вже йдуть роботи, у більшості випадків – будівельна частина, у решті випадків ще йде проєктування. Контракти підписані для першої черги робіт (бо не усі роботи можна провести одночасно). Плануємо завершити зведення оборонних конструкцій до холодів», – відзначив Кудрицький.

Щоб бути готовим до можливих викликів опалювального сезону, Energy 365 пропонує наступні поради💁‍♂️:

🔹 Утеплення будинку. Це допоможе зберегти тепло в будинку в разі відключень електроенергії.

🔹 Перевірка генераторів та накопичувачів енергії. Якщо у вас є генератор або накопичувач енергії, переконайтеся, що вони в хорошому стані і можуть забезпечити достатньо електроенергії для ваших потреб.

🔹 Дізнайтеся, де найближчий «пункт незламності». Це місце, де ви можете знайти притулок у разі відключень електроенергії або інших надзвичайних ситуацій.

🔹 Складіть план дій на випадок відключень електроенергії. Це допоможе вам залишатися в безпеці та комфорті в разі виникнення непередбачених обставин.

🔹 По можливості, встановіть альтернативне джерело опалення. Це може бути твердопаливний котел, піч, камін або тепловий насос. Альтернативне джерело опалення допоможе вам залишатися в теплі навіть у разі відключень електроенергії.

Ми вважаємо, що найкращий спосіб підготуватися до опалювального сезону - це діяти заздалегідь. Тому продовжуємо донатити на армію, готуватись до зими та наближувати нашу перемогу💙💛