Міністерство енергетики США опублікувало дорожню карту ініціативи Energy Storage Grand Challenge, яка розрахована на період до 2030 року. Як повідомляє RenEn ця програма включає «агресивну, але досяжну мету: розробити і провести всередині країни технології зберігання енергії, які можуть задовольнити всі потреби ринку США до 2030 року».
Дана стратегія спирається на три концепції: «Створюй інновації тут», «Виробляй тут», «Розгортай всюди (експортуй)».
Результати, яких має досягти США: У 2030 році приведена вартість зберігання для довгострокових стаціонарних накопичувачів повинна скласти 0,05$/ кВт•год, що на 90% менше показника 2020 року. Досягнення цієї мети дозволить комерційно ефективно задіяти системи накопичення енергії практично скрізь - для видачі потужності в періоди пікового навантаження, підтримки мережі для швидкої зарядки електромобілів і забезпечення надійності критично важливих послуг.
Інші перспективні сфери застосування стаціонарних накопичувачів включають, згідно Міненерго США, обслуговування віддалених спільнот, підвищення гнучкості об'єктів, підвищення стійкості взаємозалежних мереж і сприяння перетворенню енергосистеми.
До 2030 року заводська вартість комплекту акумуляторної батареї для електромобіля з пробігом 300 миль повинна скласти 80$ за 1 кВт•год, що на 44% менше нинішньої, що становить 143$ за кВт•год. Досягнення мети в 2030 році призведе до конкурентоспроможності електромобілів і також позитивно вплине на розвиток сектора стаціонарних систем накопичення енергії. ESGC включає в себе весь спектр технологій зберігання енергії, розділених на декілька категорій:
лектрохімічні,
електромеханічні,
теплові,
гнучка генерація,
гнучкі навантаження і силова електроніка і т.д.
Також ESGC розглядає різні сценарії використання накопичувачів, щоб гарантувати, що технології зберігання зможуть ефективно відповідати конкретним потребам.