Новини компанії

Підготовка до зими: 80% тепломереж Києва пройшли гідравлічні випробування

Випробувані мережі обслуговують 10143 будівлі житлового і соціального фонду.
Станом на 21 липня у Києві випробували на гідравлічну міцність більше 80% теплових мереж. Про це повідомляє КП "Київтеплоенерго".

Мережі, що уже пройшли випробування, загалом обслуговують 10143 будівлі житлового і соціального фонду: 6870 житлових будинків, 150 лікарняних закладів, 685 навчальних закладів і 2438 відомств.

"Гідравлічні випробування дозволяють виявити та своєчасно усунути "слабкі" місця трубопроводів, підготувавши їх до навантаження в опалювальний період. Обов’язковість щорічного проведення гідравлічних випробувань визначено Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду", - нагадали у "Київтеплоенерго".

Цьогорічні гідравлічні випробування КП "Київтеплоенерго" розпочало 7 травня. Вони проводяться поетапно у кожній зоні квартальних і районних котелень, станцій теплопостачання і теплоелектроцентралей. Загальна протяжність системи теплових мереж у Києві — понад 2700 км. У рамках розпочатої програми модернізації за 2019-2020 роки Київтеплоенерго провело повну реконструкцію 270 км мереж. Це дозволило знизити їх аварійність на 15%.