Новини компанії

Електричний мінівен українського виробництва

Представлено перший електричний мінівен MAN eTGE українського виробництва. Потужність електродвигуна з безступінчатою системою приводу — 100 кВт, батарея має ємність 35,8 кВт*год, запас ходу складає 173 км за методикою вимірювання NEDC.


Двигун автомобіля практично безшумний, що дозволяє використання електромобілю для доставок будь-якого вантажу. Авто важить 4,2 т при вантажопідйомності 1,75 т та 10,7 м³ вантажного обсягу.


Обмеження максимальної швидкості складає 90 км/год, це оптимальне значення для енергоефективності.


Батарея мінівену вбудована в каркас фургона, що дозволяє економити місце та оптимально розподілити навантаження.


За методикою вимірювання WLTP запас ходу становить 115 км, також електричний мінівен здатен до рекуперації, що дозволяє заповнити частину енергії.


Повне зарядження автомобіля до 100% здійснюється за 5 годин 20 хвилин, або через розетку змінного струму, або через швидкий заряд постійного струму за сорок хвилин до 80%. Мінівен також можна заряджати через звичайну розетку в 220В.


На автомобіль діє гарантія від компанії-виробника — або 160 тис км пробігу, або 8 років, залежно від того, що настане раніше. Виробник гарантує, що протягом цього терміну електроємність батареї не знизиться до менш ніж 70% від стартової.


Поки що не розголошуються вартість електричного мінівену та офіційний початок продажів.