Новини компанії

Стратегія водневої економіки України

Як повідомляє видання Expro, у Міністерстві енергетики та захисту довкілля розробляють дорожню карту з метою розвитку водневих технологій, і в найближчому майбутньому підготують Стратегію водневої економіки.


Ольга Буславець, тимчасово виконуюча обов’язки міністра енергетики, 15-го та 16-го жовтня перебувала у Німеччині з робочим візитом. Під час візиту міністр відвідала компанії, які виробляють обладнання водневих технологій, і підприємства, які займаються втіленням цих технологій.


Під час поїздки Ольга Буславець також відвідала компанію Thyssenkrupp, яка в майбутньому займатиметься виробництвом водню для заміщення використання природного газу.

Після підготовки Стратегії у Міністерстві енергетики розроблять регуляторні та нормативні акти, прийняття яких необхідне для старту водневого ринку України.


Ольга Буславець уточнила, що водень можна використовувати для балансування енергетичної системи та зберігання енергії. Ці питання дуже важливі для України через недостатню високоманеврову генераційну потужність.


Водневі технології також мають перспективу інтеграції в різні сфери економіки, транспортну та енергетичну галузі, житлово-комунальне господарство.