Новини компанії

Зеленський обговорив з єврокомісаром енергетичну безпеку України

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві з комісаром Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства Олівером Варґеї. Про це повідомляє сайт президента.

Сторони обговорили конкретні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України та країн ЄС за умов сучасних викликів безпеки.

Зеленський високо оцінив результати грудневого саміту Східного партнерства у Брюсселі, насамперед схвалення Економічного та інвестиційного плану для країн-партнерів.

План передбачає фінансування здійснення реформ у низці важливих галузей шляхом виділення коштів для реалізації конкретних проєктів.

У 2022 році Україна розпочинає програму «Велика термомодернізація», яка дозволить провести утеплення багатоповерхових будинків, шкіл та лікарень по всій країні.

«Попри актуальні виклики безпеки, Україна продовжує реалізацію важливих економічних проєктів. Тому рішення ЄС передбачити майже 2 мільярди євро на реалізацію інвестиційних проєктів в Україні є конкретним проявом підтримки наших європейських партнерів. Поряд із раніше прийнятим рішенням Єврокомісії про надання макрофінансової допомоги обсягом 1,2 мільярда євро це важливий внесок у стабільний розвиток української економіки», - наголосив Зеленський.