Новини компанії

Управління збитковими державними ТЕЦ

Як повідомила Ольга Буславець, виконуюча обов’язки міністра енергетики, у Міністерстві планують передачу неприбуткових теплоелектроцентралей компанії “Нафтогаз”. Причина — заборгованість ТЕЦ, що знаходяться під управлінням Фонду державного майна, яка загрожує неотриманням номінації на газ.


У квітні 2020 р. у Антимонопольному комітеті України повідомили, що готові розглянути можливість передачі компанії “Нафтогаз України” управління над такими теплоелектроцентралями: “Дніпровська ТЕЦ”, “Херсонська ТЕЦ”, “Одеська ТЕЦ”, “Миколаївська ТЕЦ”, “Сєвєродонецька ТЕЦ” і “Криворізька ТЕЦ”.


У Міністерстві енергетики та захисту довкілля найближчим часом ініціюють нараду, в якій візьмуть участь Антимонопольний комітет України, акціонерна компанія “Нафтогаз України”, Фонд державного майна.


У Фонді державного майна відзначили, що розглядатимуться різні варіанти подальшого управління теплоелектроцентралями із заборгованістю: передача їх у концесію, місцевим громадам, компанії “Нафтогаз України” або приватизація.