Новини компанії

МВС придбає партію електромобілів для патрульної поліції

Про це під час презентації пріоритетних напрямків і проєктів МВС, що пройшла 6 вересня, повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Ми вирішили закупити першу партію електромобілів для патрульної поліції. Попередні дані свідчать про те, що це дозволяє зменшити витрати на паливо, економія по багатьох статтям витрат. Ми бачимо, що перехід поліції на електрокари може забезпечити більшу економію для держави та для держбюджету в цілому », - зазначив він.

Конкретну модель електромобіля для патрульної поліції не озвучувалася, але з урахуванням ілюстраційних матеріалів можна припустити, що це буде електрокроссовер Hyundai Kona Electric. Ця модель може проїхати 449 кілометрів на одному заряді.Нагадаємо, що зараз патрульна поліція використовує різні моделі класичних автомобілів (Renault Duster, Skoda Rapid) і гібридів (Toyota Prius, Mitsubishi Outlander PHEV), але повноцінних електромобілів в автопарку МВС України ще не було. Цікаво, що п'ять років тому патрульна поліція навпаки намагалася позбутися гібридних автомобілів, посилаючись на те, що вони погано підходять для такої служби.