Загрузка...

Правовий енергоконсалтинг

Правовий енергоконсалтинг


'ЕНЕРДЖІ-365' спільно з партнером - Адвокатським Об'єднанням 'Капітал Правіс', надає повний перелік правових послуг пов'язаних з переходом до нового постачальника електричної енергії, а також вирішенням будь-яких питань щодо господарської діяльності підприємства.

 

Ми надамо вам кваліфіковану підтримку:


  1. Проведення юридичної експертизи договорів купівлі-продажу електричної енергії, договорів приєднання до електричних мереж;
  2. Підготовка рекомендацій щодо переходу до нового постачальника на основі аналізу існуючих договорів і комерційних пропозицій.
  3. Здійснення правової експертизи проектів відповідних договорів і підготовка в установленому законодавством порядку зауважень (пропозицій) до них;
  4. Правовадопомога в частині виконання договірних зобов'язань в сферіенергетики, зокрема правильності застосування тарифів, розрахунку штрафних санкцій, оплати за спожиту енергію, виконання умов приєднання (забезпечення доступу) і т.п.
  5. Юридичний супровід при перевірках Національною комісією, що здійснює державне управління в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)
  6. Юридична допомога при отриманні ЕІС-кодів учасниками нового ринку електричної енергії
  7. Надання письмових консультацій, правових висновків, довідок з питань застосування вимог чинного законодавства в сфері енергетики.

 

Наші фахівці мають великий успішний досвід вирішення правових питань пов'язаних з енергопостачанням і готові надати кваліфіковану підтримку всім нашим клієнтам.

Виникли питання або потрібна консультація? Звертайтеся до наших фахівців.

замовити послугу