Загрузка...

Блог

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» готується до запровадження повноцінного ринку електричної енергії!

З 1 липня 2019 року починають діяти балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг, ринок "на добу наперед" та внутрішньодобовий ринок, двосторонні договори.

Відповідно до пункту 14 розділу XVII«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», встановлено оператору системи передачі та оператору ринку не пізніше 18 місяців з дня набрання чинності цим Законом розпочати здійснення тестових операцій з купівлі-продажу електричної енергії на відповідних сегментах нового ринку електричної енергії.

10 жовтня 2018 року ДП «Енергоринок» за результатами аукціону у системі «PROZORRO» уклав договір з переможцем АТ «Сфера» (SFЕRA, a.s., Словацька республіка) на закупівлю послуг з впровадження підтримки (обслуговування) та надання права на користування програмним забезпеченням для функціонування ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.

З 15 січня 2018 року зазначений програмний комплекс було відкрито для тестування учасниками ринку електричної енергії.

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» активно здійснює  тестування операцій з купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку на новому програмному комплексі оператора ринку XMtrade®/PXS, розробленому компанією SFERA,a.s. 

Коментувати

1 Коментарiв

Anonimous

Щиро бажаю успіху ENERGY365 Як представник династії енергетиків і як один з українських споживачів чудово розумію важливість непростого завдання, яке ви перед собою поставили. Мав змогу спостерігати за роботою мереж електропостачання, програмно-технічними комплексами міжнародних газопроводів. Зміни на ринку, в суспільстві та навіть у енергосистемі чи газо або нафтопроводі так просто не відбуваються. Старі форми чинять опір новому змісту. Чи готові ви до цього ? Як програміст з 40-річним досвідом бачу, що програмісти у вас чудові. Сайти майже бездоганні. Однак вам доведеться працювати у форс-мажорних обставинах керованого хаосу і тоді відкриється вразливість навіть даного невинного ресурсу. А як ви збираєтесь завойовувати серце споживача ? Де реклама у ЗМІ ? Де розміщені тестові майданчики ? З якими установами в ОТГ і інститутами суспільства співпрацюватимете, щоб зламати опір. Не забувайте, що ринок енергії є надважливим, на ньому можливі і чудесні "генератори РОСІ" і гасові примуси. Маю конкретні пропозиції. Якщо вас зацікавить досвід інженера-електрика, математика, програміста, керівника грантових проектів, вчителя, PR-менеджера, готовий до співпраці.