Новини компанії

Зміна мінімальної ціни електроенергії

Як повідомляє видання Expro, державне підприємство “Гарантований покупець” вносить пропозицію встановити ціну електроенергії на внутрішньодобовому ринку на 5% вищою, ніж на ринку “на добу наперед”, і впровадити для внутрішньодобового ринку коефіцієнт небалансу в розмірі 95% від ринку “на добу наперед”.

Костянтин Петриковець, директор “Гарантованого покупця”, повідомив, що для покращення ситуації на енергоринках мінімальна ціна на внутрішньодобовому ринку має бути встановлена на рівні, який перевищує ціну на ринку “на добу наперед”. Завдяки цьому збільшиться обсяг попиту на ринку “на добу наперед” і стабілізується ціна.

За словами Костянтина Петриківця, завдяки внесеним змінам значно знизиться ціна продажу для всіх учасників ринку, крім “Гарантованого покупця”, і зменшиться частина купівлі небалансів. Інші учасники ринку будуть менш зацікавлені потрапити на балансуючий ринок.

Пропозицію відправлено на розгляд до Кабінету міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і житлово-комунальних послуг, і до Міністерства енергетики.