Новини компанії

Запорізька АЕС не буде відключена від енергосистеми України – Енергоатом


В інформаційному просторі з’являються багато повідомлень про можливі сценарії відключення Запорізької АЕС.

У зв’язку з цим Енергоатом офіційно заявляє у своєму телеграм каналі, що на сьогодні існує лише один сценарій – це стабільна та надійна робота ЗАЕС в енергосистемі України. Її відключення неможливе ні з технічної, ні з безпекової, ні з економічної, ні з політичної точки зору.

Щоб цього не сталося, мужні працівники атомної станції роблять все можливе і неможливе. Працюючи під шаленим тиском окупантів, ризикуючи своїм життям та здоров‘ям, переймаючись про те, чим нагодувати та як врятувати родину в Енергодарі, вони щодня забезпечують безпечну експлуатацію атомних енергоблоків станції. При цьому вони залишаються справжніми українськими патріотами і готові ризикувати власним життям заради забезпечення ядерної та радіаційної безпеки і недопущення ядерного тероризму.

Тож Енергоатом заявляє, що Запорізька АЕС працювала, працює і буде стабільно працювати в енергосистемі України. Для цього є всі підстави впевнено про це заявляти.

Звертаємо вашу увагу, що об‘єктивну та фахову інформацію із зазначених питань може надати лише ДП «НАЕК «Енергоатом».

Нагадуємо, що раніше Укренерго вже висловлювалось на рахунок заяви окупантів, що Запорізька АЕС буде працювати на росію.