Новини компанії

Перевищення прогнозованого електроспоживання на 8% у лютому

Як повідомляє НЕК «Укренерго» останнього тижня лютого через значне збільшення середньодобової температури відбулося різке зниження електроспоживання у порівнянні із попереднім тижнем. Водночас в порівнянні з аналогічним періодом минулого року споживання електроенергії навпаки значно збільшилося.


Середньодобове електроспоживання в робочі дні зменшилося на 7,7% до 474 млн кВт·год, а у вихідні — на 10% до 433,6 млн кВт·год, порівнюючи з попереднім тижнем.

Загалом, електроспоживання з 22 по 28 лютого становило 3,24 млрд кВт·год, що на 8,3% менше за попередній тиждень.


В порівнянні з минулим роком середньодобове електроспоживання у робочі дні збільшилося на 8,1%, а у вихідні — на 4,9%.


З початку лютого електроспоживання становить 13,6 млрд кВт·год, що на 8% більше прогнозу.

НЕК «Укренерго» інформує, що ситуація із запасами вугілля на складах ТЕС залишається критичною, але протягом минулого тижня, вперше за останні періоди, практично у всі дні на складах ТЕС накопичувалося більше вугілля, ніж було спрацьовано.


Щодо виробництва електроенергії на ТЕС та ГЕС з 1 березня, не можуть бути включені в роботу 6 блоків ТЕС сумарною потужністю 1970 МВт через їх аварійні ремонти або відсутність палива.


За підсумками тижня виробництво електроенергії на атомних електростанціях (АЕС) в порівнянні з попереднім тижнем не змінилося та склало 1,76 млрд кВт·год.


Зараз величина навантаження АЕС відповідає всій наявній в роботі потужності АЕС. Обмеження потужності АЕС з умов, що визначаються режимом роботи ОЕС України, відсутні.