Новини компанії

Інвестиції в “зелену” енергетику

Турецька компанія ÜMITLI, розробник об’єктів відновлюваної енергетики, збудує три сонячні електростанції у Дніпропетровській області загальною потужністю 26 Мвт у співпраці з українською юридичною компанією INTEGRITES. Всього у проекти будівництва буде інвестовано 30 млн USD. Одну електростанцію з трьох вже ввели в експлуатацію, ще дві запустять в кінці 2019 р.


Українська компанія — юридичний радник INTEGRITES надаватиме комплекс юридичних консультацій із земельних питань, підключення до мережі, особливостей “зеленого” тарифу, перевірку проектних компаній та активів, будівництва та ліцензії на виробництво електричної енергії.


Сонячні електричні станції розташують у селах Чумаки, Новопетрівка та Катеринівка. Вони зможуть забезпечити електричною енергією 18 000 домогосподарств та посприяють скороченню шкідливих викидів в атмосферу на 22 000 тонн на рік.Електростанції будуть працювати протягом 10 років в рамках схеми «зеленого» тарифу та продовжать виробляти електричну енергію навіть після цього.


Ümitli Group - це сімейний бізнес, головний офіс якого розташований у столиці Туреччини Анкарі. Інвестувала та придбала багато компаній у кількох секторах бізнесу, включаючи сферу туризму, готельного, автомобільного, комп'ютерного та харчового секторів. 

В даний час компанія орієнтована в основному на три сфери діяльності: будівництво нерухомості, видобуток солі та охорона здоров'я.