Новини компанії

Енергоатом і Організація канадської ядерної промисловості (OCNI) підписали лист про наміри співробітництва

29 червня 2021 року керівники ДП «НАЕК« Енергоатом »і Організації канадської ядерної промисловості (OCNI) під час відеоконференції підписали лист про намір, яким формалізували попередньо досягнуті домовленості про запровадження спільно з канадськими компаніями проєктів в ядерноенергетичній сфері, Kosatka Media.


У листі сторони підтвердили намір найближчим часом укласти меморандум про взаєморозуміння і співпрацю, уточнювати принципи та напрямки майбутньої взаємодії між Енергоатомом і OCNI.


Предметом взаємовигідного співробітництва повинні стати, зокрема, питання будівництва нових атомних енергоблоків, водневих технологій, поводження з відходами, виробництва медичних ізотопів, гармонізації нормативних актів та інші, складові загальний інтерес.


Сторони також планують проведення торгових місій і семінарів з обміну інформацією про новітні світові розробки в атомній енергетиці, зокрема малих модульних реакторів.

«Ми розраховуємо, що діалог, розпочатий в цьому році, дасть нам можливість знайти практичні спільні інтереси для налагодження співпраці між Енергоатомом і канадськими партнерами», - сказав т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін. 


Організація канадської ядерної промисловості має повноваження надавати підтримку ядерної галузі в Канаді та допомагає своїм компаніям у розвитку міжнародних можливостей та спільних проєктів. Зараз дійсними членами OCNI є 220 канадських компаній, які постачають товари та надають послуги для ядерних реакторів на внутрішньому і зовнішньому ринках.