Новини компанії

Інвестиції НЕК “Укренерго”

Національна енергетична компанія “Укренерго” у наступному році інвестує в мережі 7 млрд 128 млн грн, із них 5 млрд 430 млн — у реконструкцію електричних мереж, і 1 млрд 698 млн грн — у нові будівництва.


Понад 75% усієї суми інвестицій — це кредитні кошти, отримані від міжнародних фінансових організацій.


Збільшення фінансування за рахунок позик — складова фінансової політики компанії. Кредити НЕК “Укренерго” надають на довгий термін та із низькими відсотками, що дає можливість знизити фінансове навантаження.


У наступному році компанія “Укренерго” планує завершити заміну обладнання підстанцій, реконструювати та автоматизувати підстанції, а також реалізувати проєкти для надійного постачання електроенергії східним регіонам України. Реалізація всіх проєктів дозволить налагодити ізольовану роботу енергетичної системи, що прискорить інтеграцію із європейською енергомережею та підвищить рівень системи електропостачання до європейського.


Реалізація першого етапу програми автоматизації підстанцій передбачає реконструкцію сорока восьми підстанцій по всій Україні із заміною обладнання.


У наступному році також розпочнуть будівництво нових та реконструкцію існуючих електричних мереж. Розпочнеться будівництво нових підстанцій “Західна” та “Слобожанська” і реконструкція підстанції “Броварська”, що підвищить надійність системи передачі в Київській області.

Кожного року енергетична компанія “Укренерго” інвестує у покращення систем управління та мереж щонайменше 3 млрд грн.