Новини компанії

Міненерго продовжило дію "чорного списку" на ринку електроенергії ще на пів року

Аукціонний комітет з продажу електроенергії за двосторонніми договорами прийняв рішення продовжити дію "чорного списку" покупців електричної енергії до 1 березня 2022 року.

Про це під час засідання аукціонного комітету заявив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, передає пресслужба Міненерго.

"З моменту впровадження" чорного списку ", за даними ДП" Гарантований покупець ", припинилися порушення договірних умов з боку учасників ринку, які стали підставою для внесення в цей список. "Чорний список" показав свою ефективність як один з превентивних механізмів ", - зазначив Власенко.

Нагадаємо, 13 липня Аукціонний комітет вніс зміни до Регламенту організації та проведення електронного аукціону з продажу електричної енергії на Товарній біржі "Українська енергетична біржа".

Згідно зі змінами, продавець електроенергії отримав право ініціювати внесення до "чорного списку" покупця, який порушив узяті на себе зобов'язання за двосторонніми договорами купівлі-продажу електроенергії. Для цього продавець повинен представити обґрунтовану заяву організатору аукціонів - "Української енергетичної біржі". Це рішення було чинним до 1 вересня.