Новини компанії

ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» відтепер працює по всій території України!

Раді повідомити Вас, що ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» відтепер працює по всій території України!


Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, які регулюють договірні відносини між постачальниками, споживачами та операторами системи розподілу електричної енергії, ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» уклала всі необхідні договори для здійснення постачання електричної енергії.


Наша компанія намагається швидко реагувати на всі нововведення законодавця.


Так, електропостачальник перед початком постачання електричної енергії споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж на території діяльності оператора системи, повинен укласти договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії з Оператором системи розподілу, на підставі якого отримати доступ до мереж оператора системи.


А тому з метою реалізації своїх прав та виконання обов’язків та функцій як електропостачальника по відношенню до своїх споживачів, ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» уклали 28 договорів з Операторами системи розподілу. 


ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» зацікавлені в тому, щоб якомога більше споживачів по всій Україні відчули переваги запровадження нового ринку електричної енергії.