Новини компанії

У Кабміні призначили ще двох заступників Міністра енергетики

Кабінет міністрів України за поданням міністра енергетики Германа Галущенко призначив Юрія Власенка та Олексія Куракова заступниками голови Міненерго. Юлія Підкоморна була призначена заступником міністра енергетики 19 травня.


Юрій Власенко обійме посаду першого заступника міністра енергетики.

«Наша основна мета, як неодноразово наголошував міністр, - перехід від кризового реагування на нагальні проблеми планових, прогнозованих стратегічних змін в галузі. Однією з моїх ключових завдань буде поглиблення діалогу з учасниками ринку і міжнародними партнерами», - розповів про свої майбутні обов'язки в Міністерстві Юрій Власенко.


Олексій Кураков буде займатися питаннями вугільної галузі та її реформування.

«Найголовніша моя задача - це комплексне розв'язання проблем, які накопичувалися в області роками», - окреслив свою подальшу роботу Олексій Кураков.

Юлія Підкоморна впевнена, що політика Міністерства повинна ґрунтуватися на «послідовній позиції щодо забезпечення енергонезалежності та енергетичної безпеки нашої країни».


Юрій Власенко з 2015 року працював в апараті НКРЕКП, спеціалізувався на електроенергетиці.


Олексій Кураков має понад 15 років досвіду роботи на управлінських посадах в підприємствах вугільної галузі, а також підприємствах теплової генерації.

Юлія Підкоморна працювала в Міністерстві енергетики з 2015 року. З 2016 року виконувала обов'язки державного секретаря Міністерства, у 2018-2019 обіймав посаду заступника міністра.