Новини компанії

Найважливіші відкриття в електриці

Сучасний світ працює на електроенергії. Без цього життя для мільйонів людей у ​​всьому світі було б зовсім іншим.

Відкриття та освоєння електрики були одними з найважливіших подій в історії людства. Електрифікація та прорив в електроприладах змінили життя багатьох країн. 

Останні інновації в електротехніці: 
  • Високоефективні фотоелектричні батареї
  • Відновлювана енергія
  • Віртуальна реальність
  • Eye Tracking технологія
  • безпровідна технологія

Електрика, будучи природним явищем, було виявлена багатьма великими умами. Рання робота проводилася в Стародавній Греції та Римі. 

Першою людиною, яка ввела термін "електрика", був британський учений Вільям Гілберт, який вивчав вплив електрики та магнетизму на бурштин. 

Насправді саме слово електрика походить від нового латинського слова Гілберта electricus, що означає «бурштин» або «як бурштин». Але деякі найважливіші роботи були проведені Бенджаміном Франкліном у 18 столітті. 

Подальша робота Вольта, Фарадея, Ома та багатьох інших великих науковців сприяла розумінню цього явища і дала нам можливість використовувати його сьогодні.

Прямий струм, або короткий постійний струм, вперше був створений штучно Алессандро Вольта на початку 1800-х років. Але знадобиться подальше вивчення. 

Пізніше струм буде задіяний і генерований в електростанціях наприкінці 1870-х років, причому істотний внесок в розробку вніс Томас Едісон. 

Основний принцип лампочки розжарювання можна простежити в роботі сера Хамфрі Деві понад двісті років тому. Він виявив, що, якщо пропускати електричний струм через тонкий провід, він нагрівається і виділяє світло.

Але він зазначив, що для практичного використання потрібно знайти дешеві матеріали, які можуть працювати довгий час. У 1830-х роках Воррен де Ла Руе розробив одну з перших практичних лампочок, але вибір платини для нитки не був комерційно здійсненним. 

Пізніше в 1878 р. інший британський хімік Джозеф Свонзумів створив і публічно продемонстрував лампочку на основі вуглецевих ниток. Але його нитки вигоріли відносно швидко і, отже, не мали комерційної життєздатності. 

В 1879 р. Томас Едісон шляхом спроб і помилок відкрив комбінацію тонкої конструкції з вуглецевої нитки з кращими вакуумами, які були саме потрібними. Це зробило його першою людиною, яка вирішила як наукові, так і комерційні завдання дизайну лампочок.

Ось 9 найважливіших та найцікавіших електричних винаходів усіх часів.

1. ЛАМПОЧКА БУЛА РЕВОЛЮЦІЙНОЮ


Винахід лампочки був одним із найзначніших розробок історії людства. Майже за одну ніч це дало змогу товариствам у всьому світі продовжити тривалість робочого дня і практично «вигнати ніч». 

До свого розвитку штучне світло забезпечувалося шляхом спалювання різних речовин, включаючи свічки, газові світильники та масляні лампи. Вони були дуже неефективними.

Винахід також зробив вулиці по всьому світу набагато безпечнішими вночі. 

2. ІНТЕРНЕТ НАЗАВЖДИ ЗМІНИВ СВІТ


Інтернет є одним з найважливіших електричних винаходів усіх часів. Це змінило світ і спосіб життя.

Те, як ми працюємо, отримуємо доступ до інформації, здійснюємо покупки та спілкування, повністю змінилося завдяки мережі. Витоки Інтернету сягають 1960-х років. Протягом наступних десятиліть були досягнуті важливі зрушення, що стали кульмінаційними в новаторській роботі Тіма Бернерса-Лі наприкінці 1980-х. 

Сьогодні він став практично всеохоплюючою, створюючи нові галузі та дозволяючи людям підключатися та працювати в будь-якій точці світу за допомогою Інтернету.

3. ЗМІННИЙ СТРУМ ЗМІНИВ УСЕ


Відкритий Нікола Тесла, змінний струм повинен був стати революційним у тому, як ми виробляємо та використовуємо електроенергію. 

Змінний струм виявився безпечнішим та ефективнішим (на великій відстані), ніж постійний струм. Змінний струм дав можливість масової електрифікації багатьох країн світу і може розглядатися як найважливіша передумова інших винаходів. 

Це також дозволило реалізувати такі речі, як електродвигуни та трансформатори.

4. MP3-ПРОГРАВАЧІ ЗМІНИЛИ ТЕ, ЯК МИ ВСІ СЛУХАЄМО МУЗИКУ


MP3-програвачі змінили те, як мільйони людей назавжди слухатимуть музику та інше аудіо. Їх розвиток практично протягом ночі закінчує старі медіа-форми, такі, як касети та компакт-диски.

MP3-програвачі стали комерційно життєздатними в кінці 1990-х. Один з перших прототипів технології MP3 був розроблений південнокорейською компанією Saehan Information Systems. 

Їхній "MPMan" в 1997 році був програвачем на базі флеш-пам'яті, який міг вмістити від 6 до 12 пісень. Інші компанії незабаром реалізують потенціал, коли Apple випустить свій iPod у 2001 році. 

5. ТРАНЗИСТОРИ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ ДЛЯ СУЧАСНОГО ЖИТТЯ


Транзистори - це ще один з найважливіших електричних винаходів усіх часів. Деякі можуть стверджувати, що вони можуть бути просто одним із найважливіших відкриттів в техніці взагалі.

Транзистори - це в основному електронні комутатори, які дозволяють вмикати та вимикати струм на вимогу.

6. ГЛОБАЛЬНІ СИСТЕМИ ПОЗИЦІОНУВАННЯ БУЛИ РЕВОЛЮЦІЙНИМИ.


Топ-секретний військовий проект, починаючи з 60-х років, GPS змінив спосіб нашої навігації по планеті назавжди. 

До 1995 року система стала повністю функціонуючою, насамперед, завдяки трьом чоловікам, що стояли за проектом: Роджеру Л. Істону, Івану А. Геттінгу та Бредфорду Паркінсону.

Сьогодні GPS є загальною рисою сучасних автомобільних приладових панелей та смартфонів.

7. ЦИФРОВІ КАМЕРИ - ЩЕ ОДИН ВАЖЛИВИЙ ВИНАХІД


Поняття "безплівкової камери"насправді не є новим, оскільки ранні розробки були зроблені в 1960-х. Але до 1975 року одну з перших електронних" цифрових "камер розробив Стівен Сассон Істмен Кодак.

Спочатку призначені для наукових досліджень і пізніше військових ціле, цифрові камери стали поширеними серед споживачів до середини кінця 90-х.

Сьогодні більшість нових камер є цифровими, і майже кожен смартфон має принаймні одну із стандартних. 

8. ЕЛЕКТРОМОБІЛІ БУЛИ НОВАТОРСЬКИМИ


Електричні машини насправді мають досить довгу історію. Деякі з найбільш ранніх моделей були розроблені в кінці 1880-х років. 

У 1970-х і 1980-х роках інтерес до них зріс, але останнє десятиліття стало де-факто епохою електрокару. Прогрес в галузі акумуляторних технологій та систем енергоменеджменту робить електромобілі все більш ефективними та привабливими для масового ринку. 

9. ЕЛЕКТРОДВИГУН НАЗАВЖДИ ЗМІНИВ БАГАТО ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ


Електродвигуни - ще один з найважливіших електронних винаходів усіх часів. Перетворюючи електричну енергію в механічну, електродвигуни назавжди змінили багато галузей.

Електродвигун виявився настільки ефективним, що майже одноосібно замінив парові машини з заводів та інших основних галузей.