Новини компанії

«Енергоатом» планує зменшити кількість блоків у ремонтах взимку у 2022-2025 рр.

17 лютого під час Всеукраїнського форуму «Україна-30. Платіжка» т. в. о. президента компанії НАЕК «Енергоатом» Петро Котін заявив, що компанія планує у 2022-2025 рр. змістити ремонти блоків АЕС на літо. Таким чином, планується залишити взимку в ремонті 2-3 енергоблоки, щоб уникнути балансових обмежень влітку та збільшити щорічне виробництво електроенергії на 27%.


Він зазначив: «Наша мета, за 2-3 роки вийти на виробництво 95 млрд кВт-год по року. Звичайно, ми робимо всі заходи, щоб оптимізувати програму (ремонтну програму – ред.), яка була збита через балансові обмеження. Ми зараз спланували на 3 наступних роки таким чином нашу ремонтну компанію, щоб не більше ніж 2-3 блоки у нас ремонтувалися у зимовий період».


Глава компанії також повідомив, що була розроблена програма по стабілізації ситуації компанії на ринку.


Також Котін звернув увагу на безпеку роботи українських атомних електростанцій.


«Я можу всіх запевнити, що наші енергоблоки безпечні, вони відповідають кращому світовому рівню експлуатації енергоблоків. Ми забезпечуємо надійну, ефективну роботу наших енергоблоків », − сказав він.


За словами т. в. о. президента НАЕК «Енергоатом», компанія зможе виробити електроенергії на 4% більше, ніж показник, закладений у Прогнозному балансі на 2021 р.