Новини компанії

Повідомлення. Зміна законодавтсва!!

Шановні Споживачі!


У зв’язку із початком дії Нового ринку електричної енергії з 01 липня 2019 року, ТОВ «ЕНЕРДЖІ 365» внесено зміни до Договору про постачання електричної енергії споживачу (далі – Договір).


Звертаємо Вашу увагу, що внесення змін до Договору зумовлені необхідністю приведення його у відповідність до Нового ринку електричної енергії, що в свою чергу забезпечить безперебійне постачання електричної енергії на об’єкти Споживача, а також попередження значної переплати за споживання електричної енергії. 


Так, відповідно до п. 2Розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), балансуючий ринок та ринок допоміжних послуг, ринок «на добу наперед» та внутрішньодобовий ринок, двосторонні договори починають діяти з 1 липня 2019 року.


При цьому, п. 4. Розділу XVII Закону передбачено, що права та обов’язки учасників ринку електричної енергії, передбачені статтями 30, 33, 46, 51, 57 та 65 цього Закону, які стосуються купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами, участі на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та/або на балансуючому ринку, виникають з дати початкудії нового ринку електричної енергії.


Таким чином, у разі перенесення початку дії нового ринку на іншу дату або не набрання чинності п. 2Розділу XVII Закону на підставі відповідного рішення органів державної влади України, зобов’язання визначені у абзаці другому п. 1.1., п. 4.3., п. 4.4., п. 4.5., п. 4.6., п. 4.7., п. 4.8., п. 10.4., п. 10.5., Розділі 6 цього Договору почнуть діяти з моменту набрання чинності п. 2Розділу XVII Закону або з початку дії нового ринку електричної енергії.


Сподіваємось на порозуміння та подальшу співпрацю!